Úvodní stránka | Kladkostroje

Jakákoliv práce s těžkým materiálem, zejména jeho nakládka, skládka a celkový přesun, není možná bez kvalitní manipulační techniky. Kromě výkonných vysokozdvižných vozíků jsou nezastupitelným pomocníkem také speciální kladkostroje. Jejich využití je možné nejenom ve skladech a výrobních halách, ale také na stavbách nebo v zábavním, lékařském a jiném průmyslu.

V našem sortimentu naleznete kladkostroje lanové, řetězové a ruční, každé určené do jiných podmínek provozu. Mezi nejvýkonnější patří elektrické lanové kladkostroje, které díky svému kompaktnímu provedení a nízké hmotnosti dokáží optimálně využít pracovního prostoru. Ruční kladkostrojejsou zase vyhledávané pro svou nízkou pořizovací cenu a téměř nulové náklady, zejména ve vztahu k jejich velké odolnosti, bezpečnosti a praktickému využití.

Výhodou kladkostrojejsou jeho nízké provozní náklady, snadná obsluha, nenáročná a rychlá údržba, dlouhá životnost s minimálním opotřebením a kompaktní provedení, díky kterému je tato manipulační technika využitelná ve velké řadě oborů. Nosnost jednotlivých kladkostrojů se velice liší a může začínat na 125 kg a dosáhnout až 25 000 kg.

+420 725 619 916

Chcete dostávat aktuální informace ?

captcha

Váš prohlížeč nepodporuje flash

SESTAVTE SI SVOU KUCHYŇ

Manipulační technika

  • prodej a servis
  • nové i použité stroje

Paletový
vozík

  • nerezové, snížené
  • ruční, elektrifikované