Úvodní stránka | Manipulační technika

Žádný sklad či velkoobchodní výroba se neobejde bez manipulační techniky, zejména pak vysokozdvižných vozíků a jiných skladových strojů. Kvalitní manipulační technika je nezbytným základem.

Manipulační technika umožňuje maximální zjednodušení a zrychlení práce, zejména pak práce s těžkými a objemnými materiály. Naše vysokozdvižné vozíky různých typů Vám pomohou jak v malých prostorách, tak velkých halách. Žádným problémem pro ně nejsou ani zhoršené terénní podmínky. Terénní vysokozdvižné vozíky si poradí se sněhem, bahnem i jinými nerovnostmi. Teleskopické vozíky zase odvedou skvělou práci i v úzkých uličkách skladu. Naše manipulační technika Vám pomůže naložit i vyložit materiál kdekoliv, kde budete potřebovat.

Součástí naší široké nabídky jsou také paletové vozíky nebo vysokozdvižné vozíky elektrické či ruční. Vybrat si můžete podle jejich nosnosti, výšky i zaměření. Manipulační technika pro co nejjednodušší práci a manipulaci s jakýmkoliv materiálem ve Vašem skladu a velkovýrobě je naší specializací.

+420 725 619 916

Chcete dostávat aktuální informace ?

captcha

Váš prohlížeč nepodporuje flash

SESTAVTE SI SVOU KUCHYŇ

Manipulační technika

  • prodej a servis
  • nové i použité stroje

Paletový
vozík

  • nerezové, snížené
  • ruční, elektrifikované