Úvodní stránka | Paletový vozík

Paletové vozík je vhodnou manipulační technikou pro rychlý a pohodlný provoz, zejména ve skladech a halách, při vykládání a nakládání kontejnerů a nákladních kamionů nebo při jiném přesunu materiálu. Tyto vozíky jsou speciálně navržené pro manipulaci s paletovým materiálem.

Do našeho sortimentu patří paletový vozík různých druhů, například s rychlozdvihem, nízkozdvižný, vysokozdvižný, nerezový, snížený, s brzdou nebo paletový vozík nůžkový. Délka nabízených vidlic se pohybuje od 800 mm do 2000 mm. Vybírat můžete mezi ručně vedenými, poloelektrickými či plně elektrifikovanými paletovými vozíky.

Paletový vozíky je správnou volbou nejenom díky svým téměř nulovým nákladům, ale zejména pak pro svou nízkou pořizovací cenu oproti větším a robustnějším motorovým vozíkům. Za nesporné klady můžeme také považovat jejich jednoduchou obsluhu, nízkou hmotnost, kompaktní a kvalitní zpracování a snadnou údržbu. Skvěle se také hodí do menších prostor. Je třeba mít na paměti, že pro jejich plnohodnotný provoz je nutné používání na zpevněném povrchu parkovišť, hal a skladů.

+420 725 619 916

Chcete dostávat aktuální informace ?

captcha

Váš prohlížeč nepodporuje flash

SESTAVTE SI SVOU KUCHYŇ

Manipulační technika

  • prodej a servis
  • nové i použité stroje

Paletový
vozík

  • nerezové, snížené
  • ruční, elektrifikované