Úvodní stránka | Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíkyjsou nejlepším pomocníkem do Vašich skladů a do výroby. S jejich pomocí bude nakládání, převoz a umisťování těžkého materiálu a většího množství produktů probíhat rychle a bez sebemenších problémů. A to nehledě na místě využití. Naše společnost nabízí vysokozdvižné vozíky mnoha typů:

- Dieselové vysokozdvižné vozíky

- Terénní vysokozdvižné vozíky

- Vysokozdvižný vozík ruční

- Vysokozdvižný vozík elektrický

- Teleskopické vozíky

Při výběru vhodného vysokozdvižného vozíku nejvíce záleží na jeho nosnosti, výšce, ale také způsobu jeho používání a místech, ve kterých bude práce probíhat. My Vám nabízíme vysokozdvižné vozíky, které si bez problému poradí nejenom ve vnitřních prostorách skladů a hal, ale také ve venkovních či jinak ztížených terénních podmínkách, jakými jsou například staveniště, kamenolomy, skládky, práce ve sněhu, v lese a podobné.

Pro manipulaci s paletovým materiálem v úzkých uličkách mezi regály, kde by nebylo možné pracovat s klasickou, robustní manipulační technikou, jsou určeny teleskopické vozíky. Vybrat si můžete také mezi vysokozdvižnými vozíky ručními a elektrickými.

Vysokozdvižné vozíky jsou nezbytnou součástí každého skladu. S výběrem ideálního typu a provedení Vám rádi poradíme na našem telefonním čísle +420Terénní vysokozdvižné vozíky


Terénní vysokozdvižné vozíky jsou nedocenitelným pomocníkem při práci v terénních či jinak ztížených podmínkách. Jsou určeny k provozu pod širým nebem a v situacích, ve kterých je použitelnost běžné manipulační techniky výrazně omezena.

více info

Dieselové vysokozdvižné vozíky


Dieselové vysokozdvižné vozíky jsou charakteristické zejména svým silným výkonem, díky kterému jsou vhodné pro práci s materiálem nejenom ve vnitřních prostorách skladů, ale také ve vnějších podmínkách ztížených nezpevněným povrchem.

více info

Vysokozdvižný vozík ruční


Vysokozdvižný vozík ruční je druhem manipulační techniky, kterou naleznete prakticky v každém skladu. Často slouží jako alternativa k dražším a větším vysokozdvižným vozíkům, které jsou pro některé druhy práce až zbytečně robustní či těžké.

více info

Vysokozdvižný vozík elektrický


Vysokozdvižný vozík elektrický je velice výkonnou manipulační technikou, se kterou je možné přesouvat jakýkoliv materiál prakticky ve všech podmínkách. Díky svému provedení je velice dobře ovladatelný a snadno přizpůsobitelný plánované zátěži a použití.

více info

Teleskopické vozíky


Teleskopické vozíky jsou určeny k manipulaci s paletovým materiálem v úzkých uličkách mezi regály jak ve vnitřních, tak venkovních prostorách. Uplatnění naleznou všude tam, kde je zapotřebí kompaktních rozměrů kvůli malým manipulačním prostorám a maximalizaci skladovacího místa.

více info

+420 725 619 916

Chcete dostávat aktuální informace ?

captcha

Váš prohlížeč nepodporuje flash

SESTAVTE SI SVOU KUCHYŇ

Manipulační technika

  • prodej a servis
  • nové i použité stroje

Paletový
vozík

  • nerezové, snížené
  • ruční, elektrifikované